Сьогодні багато батьків нарікають, що їхні діти не читають книжки, не цікавляться творами класичних та сучасних письменників. Часто чуємо, що сьогоденне покоління дітей зовсім інше: не цікаві їм ані ігри, ані пригодницькі романи, ні веселі комікси.
Шановні батьки, а чи не ваша у цьому провина? Винні не діти, а ті, хто їх виховує і прививає маральні та суспільні цінності.
Якщо малюкові не прививати любов до книжки з раннього дитинства, то малоймовірно що пізніше він надасть перевагу книзі, а не планшету чи ноутбуку.
Багато батьків притримуються думки, що нічого страшного у цьому немає: час рухається вперед і діти повинні іти в ногу з часом. Усе може й так, якби не одне велике АЛЕ…
Дітям про молитву До Бога
Навчати дитину розумінню основних християнських понять та положень з Біблії треба ще змалечку. Аби зростаючи, вона усвідомлювала, що Бог є нашим Творцем, який настановляє нас, щоб ми йшли шляхом добра у своєму житті і постійно дотримувалися його заповідей, а про всі свої помисли і вчинки розповідали Йому під час молитви.
Для того аби діти навчилися молитися до Бога, їм слід правильно і доступно пояснити що таке молитва, при цьому зазначивши, що Бог допомагає нам у всіх добрих намірах і у вісх потребах, головний шлях до отримання допомоги від Бога – це молитва...
Що включає у себе поняття дружба і яку роль відіграють друзі у нашому житті?
Над таким запитанням напевно задумується чи не кожна людина, але навряд чи хтось може дати одозначну відповідь на нього, бо дружба включає в себе ще багато інших понять, розуміння яких і впливає на формування дружних відносин. Спілкування є першопочатком дружби. Спілкуючись із родичами, однокласниками, коллегами по роботі, сусідами і приятелями, ми отримуємо цікаву інформацію і не відчуваємо себе самотніми, уникаємо можливості засумувати. Але просте щоденне спілкування ще не можна назвати дружбою. Тому кожна людина у своєму житті шукає вірних друзів – інших людей близьких їй за ітересами та поглядами, яким могла б довіряти, а в певних ситуаціях і понадіятися на них…
Загартовування дітей: як і коли розпочинати
Усі батьки хочуть, щоб їхні дітки росли здоровими й не хворіли. Добитися цього досить просто, якщо вчасно розпочати загартовувати малюка. Процедури можна розпочинати із перших днів народження немовляти. Це можуть бути прогулянки, сон при відкритому вікні, поступове зниження температури у кімнаті до 20°С. На перших місяцях життя нижча температура може нашкодити дитині. Якщо у батьків є досвід, то з 6 місяців можна розпочинати легенькі обтирання прохолодною водою, та прогулянки по камінню, травичці босими ніжками...
Як вибрати подарунок для дитини?
Сучасні діти уже звикли отримувати від батьків на свята подарунки. Вони чекають чогось цікавого та незвичайного, про що давно мріяли. Батьки із задоволенням здійснюють мрії своїх чад, але чи
правильно це – робити подарунки на кожне свято та виконувати забаганки малюків?
Ви ще не забули, що подарунок – це не просто бажана річ, а нагорода за гарне навчання, добру поведінку. Справжній дарунок має служити заохоченням, а не звичайною покупкою й дуже важливо вибирати
його разом із дітьми.
Вибираючи
подарунок, необхідно враховувати кілька факторів... Читати далі ...
Комп’ютер у житті дитини
З недавніх пір у житті сучасних людей з’явилась і вже стала звичною така цікава річ, як комп’ютер. Який від статусу громіздкої електронно-обчислювальної машини, що була призначена лише для конкретної наукової роботи, значно вдосконалився і став доступним навіть у побуті. Тепер комп’ютерами та інтернетом користується незліченна кількість людей по всій планеті, ці речі стали необхідними та незамінними не лише у роботі чи навчанні а й дуже актуальними в плані розваг відпочинку та спілкування. Свою популярність, комп’ютер здобув не тільки у середовищі дорослих, але й серед дітей.